FRYER BASKET 280X220X115H
Date: 13-05-2026
FRYER BASKET 280X220X115H
Recommended by S&P
Technical data
DEPTH MM
L=280mm
WIDTH MM
P=220mm
HEIGHT MM
H=115mm
TYPE
FRIGGITRICE/FRYER
MATERIAL
INOX
HEIGHT MM
H2=205mm