BASKET FOR PASTA COOKER 290X145X215H
Date: 13-05-2026
Recommended by S&P
Technical data
DEPTH MM
L=290mm
WIDTH MM
P=145mm
HEIGHT MM
H=215mm
TYPE
CUOCIPASTA/PASTA COOKER
MATERIAL
INOX
HEIGHT MM
H2=340mm