FRYER BASKET GF15S 275X235X220H
Date: 14-05-2026
Recommended by S&P
Technical data
DEPTH MM
L=275mm
WIDTH MM
P=235mm
HEIGHT MM
H=110mm
TYPE
FRIGGITRICE/FRYER
MATERIAL
INOX
HEIGHT MM
H2=230mm