WATER PUMP 230V/60HZ/1PH
Date: 13-05-2026
WATER PUMP 230V/60HZ/1PH
Recommended by S&P
Technical data
HEIGHT MM
H=223mm
DIAMETER FLOW mm
M= Ø 12mm
KILOWATT KW
KW=0,03
MONOPHASE
230V