PUMP 4HP 230/400V3/50
Date: 14-05-2026
PUMP 4HP 230/400V3/50
Recommended by S&P
Technical data
DIAMETER SUCTION mm
A=63mm
DIAMETER FLOW mm
M=54mm
KILOWATT KW
KW=3,0
THREE PHASE
400V