WASHING PUMP 1.5 HP 1.1 KW 230V/1-380V 5223.2350
Date: 14-05-2026
Recommended by S&P
Technical data
DIAMETER SUCTION mm
A=60mm
DIAMETER FLOW mm
M=51mm
KILOWATT KW
KW=1,5
MONOPHASE
230V