PUMP 1.2Hp 230/400V3N
Date: 14-05-2026
PUMP 1.2Hp 230/400V3N
Recommended by S&P
Technical data
DIAMETER SUCTION mm
A=62mm
DIAMETER FLOW mm
M=49mm
KILOWATT KW
KW=0,90
THREE PHASE
400V