PUMP 1.5HP 230/400V3 50Hz
Date: 14-05-2026
PUMP 1.5HP 230/400V3 50Hz
Recommended by S&P
Technical data
DIAMETER SUCTION mm
A=61mm
DIAMETER FLOW mm
M=54mm
KILOWATT KW
KW=1,12
THREE PHASE
400V