PUMP 2.35 KW 230/400V3 50Hz SX
Date: 14-05-2026
PUMP 2.35 KW 230/400V3 50Hz SX
Recommended by S&P
Technical data
DIAMETER SUCTION mm
A=63mm
DIAMETER FLOW mm
M=50mm
KILOWATT KW
KW=2,35
THREE PHASE
400V