HEATING ELEMENT 6000W 230/400 FL57XL350
Date: 13-05-2026
Recommended by S&P
Technical data
DEPTH MM
L=350mm
ELEMENTS
ELEMENTI/ELEMENTS=3
TRIANGULAR FLANGE
TRIANGOLARE/TRIANGULAR FLANGE=57mm
DIAMETER mm
A=57mm